Każde dziecko aby mogło prawidłowo się rozwijać i w pełni korzystać z całodziennych zabaw przede wszystkim potrzebuje wartościowych posiłków. Odpowiednio skonstruowany jadłospis zapewnia naszym dzieciom nie tylko przyjemność z jedzenia, ale także energię na cały aktywny dzień.

Dokładamy wszelkich starań aby posiłki przygotowywane dla dzieci w naszym przedszkolu były smaczne, zdrowe i przede wszystkim przyrządzone zgodnie z obowiązującymi normami Instytutu Żywności i Żywienia oraz Instytutu Matki i Dziecka.

W naszym przedszkolu posiłki nie są limitowane, to znaczy że dzieci jedzą tyle ile chcą. Ciągle poszukujemy nowych smaków, zachęcamy dzieci do kosztowania i jedzenia nowych dań, ale ich nie zmuszamy.

Uwzględniamy również indywidualne potrzeby żywieniowe dzieci z alergiami pokarmowymi – przygotowując posiłki zgodne z zaleceniami dietetycznymi.

Drodzy Rodzice – ponieważ jadłospis planujemy na cały tydzień, to niestety z przyczyn od nas niezależnych może być on modyfikowany. Przepraszamy i prosimy o zrozumienie.

Zmiana wielkości czcionki
Wysoki kontrast